+38 044 359 09 89

Як обрати правильний пакет G Suite для вашої компанії?

 


На сьогоднішній день, Google пропонує декілька тарифів G Suite, починаючи від базового до командного. Вам необхідно лише вибрати, який пакет послуг відповідає потребам вашої компанії.

Кожен пакет G Suite додає певні адміністративні можливості для спільних інструментів Google. Відомо, що такі програми як Документи, Таблиці, Презентації та Нотатки Google, дозволяють людям працювати разом у режимі реального часу. Перевагою G Suite є можливість додання консолі адміністратора, яка дозволяє “суперкористувачу” створювати облікові записи та керувати налаштуваннями організації.

G Suite пропонує кілька тарифів: Basic, Business, Enterprise та Teams, а також пакети для окремих секторів (наприклад: некомерційних, державних та освітніх організацій). 


В даному матеріалі ми надаємо короткий огляд ключових відмінностей між цими пакетами.

G Suite для команд
За допомогою G Suite для команд ви зможете використовувати спільні можливості G Suite разом із своїми рішеннями для електронної пошти та календаря.

Придбання G Suite, як правило, керується відділом інформаційних технологій (ІТ), особливо у великих організаціях. Та іноді певна команда в компанії намагається більш ефективно та модернізовано співпрацювати, ніж просто відправляти файли Office одне одному. Вони надають перевагу у використанні таких програм, як Google Диск, Документи, Таблиці та Презентації, при цьому не хочуть проходити через перевірку права володіння доменом (що зазвичай під силу виконати  ІТ-фахівцям).

По суті, пакет для команд це всі інструменти G Suite, мінус Gmail та Календар Google. Станом на листопад 2017 року ціна для кожного користувача становила 10 доларів на місяць.

G Suite Basic або Business
Трьома основними пакетами G Suite є: Basic (вартістю 5 доларів США на місяць), Business (10 доларів США на місяць) та Enterprise (25 доларів США на місяць). Кожен з них дозволяє використовувати G Suite як основну корпоративну електронну адресу вашої організації, включає спільні календарі та інструменти для спільних рішень працівників. На відміну від тарифу для команд, вам необхідно буде лише одного разу підтвердити свій домен та змінити кілька записів в налаштуваннях DNS.


Три основні відмінності між Basic і Business - це можливості зберігання, пошуку та встановлення відповідності. Basic має обмеження зберігання інформації до 30 Гб на одного користувача, в той час як Business забезпечує необмежений об'єм пам'яті (якщо у вас є принаймні 5 облікових записів користувачів). Бізнес пакет також включає в себе Cloud Search, інтелектуальний пошук даних G Suite у Google. 

Business тариф містить інструмент Google Сейф з можливістю зберігання, архівування даних для управління та для проведення корпоративних розслідувань (юридичні питання, аудити, тощо). Для більшості організацій ми рекомендуємо саме G Suite Business. Ми вважаємо, що безмежні можливості простору для зберігання файлів та покращені інструменти пошуку варті незначної щомісячної доплати до  G Suite Basic.

Google також пропонує тарифи для некомерційних, державних та освітніх організацій. А для кваліфікаційних організацій, некомерційні та освітні видання є безкоштовними  (G Suite for Education).

Інструменти G Suite для освітніх організацій, як правило, схожі на ті, що використовуються в G Suite Business (за деякими винятками), а функції в державних та некомерційних виданнях значною мірою ідентичні з можливостями G Suite Basic.

G Suite Enterprise

Для великих організацій, яким необхідно мати розширені функції, такі як відео-наради на рівні підприємства, контроль доступу корпоративного рівня з примусовим застосуванням ключів безпеки та захист від втрати даних, ми рекомендуємо ознайомитися з пакетом Enterprise. Пакет для підприємств також дозволяє 50 особам (на відміну від 25-ти у тарифах Basic та Business) брати участь у відео- та голосових конференціях Hangouts і одночасно  записувати та зберігати ці сеанси на Google Диску.

Різні люди, різні пакети
Також G Suite дозволяє придбати та призначати різні пакети для працівників своєї компанії, виходячи з різних потреб. Наприклад, ви можете призначити тариф Enterprise для людей в одному організаційному підрозділі та призначити Business тариф людям іншого організаційного підрозділу.

Багато компаній практикують призначення різних пакетів різним користувачам у своїй організації, і ми повністю підтримуємо цей сценарій. Адміністратори можуть призначати різні тарифи для різних організаційних підрозділів або навіть для конкретних користувачів.


Ваша організація + співпраця
На сьогоднішній день Google пропонує різні пакети G Suite для задоволення різноманітних потреб організації. Всі вони надають спільні можливості для більш ефективної співпраці людей у ​​вашій компаніїї.

Якщо ваша організація користується G Suite, який пакет ви використовуєте? Якщо ви використовуєте одночасно різні тарифи, як вибрати який тариф призначати конкретному користувачеві? Будемо раді отримати ваші запитання на пошту google@techsvit.eu 

06 февраля 2018, 17:53

Другие Ресурсы