+38 044 359 09 89

Тренінги з G Suite для організацій в Україні та світі

Щоб отримати максимальний ефект від впровадження G Suite у Вашій організації, співробітники повинні не лише вміти користуватись сервісами G Suite - вони мають розуміти можливості Google Gmail, Drive, Календар, Hangouts / Meet, Jamboard, Документи, Сейф та інші утиліти і не боятись працювати з хмарними інструментами.

G Suite (колишній Google Apps for Work) це не лише корпоративна пошта. Це набір функціональних сервісів для командної роботи. Дані сервіси підвищують продуктивність та ефективність щоденної роботи користувачів та забезпечують безвідмовний доступ до потрібних ресурсів. Якщо Ви бажаєте щоб інвестиції в G Suite окупилися швидше - просто переналаштувати поштові клієнти буде недостатньо.

Саме тому важливою частиною проекту по переходу в G Suite є навчання користувачів.

gsuit_techsvit_trening1

 

Ціль тренінгів з G Suite:

Формат навчання / тренінгів з G Suite 

Тренінги проводяться на території замовника в групах від 5 до 20 осіб. Якщо офіси компанії знаходяться в різних містах або країнах - навчання проводиться он-лайн у форматі вебінару, або ж виїзду фахівців Techsvit у відрядження.

Представники Techsvit проводять коротку оглядову презентацію, після чого основний час та увага приділяються безпосередньо демонстрації роботи сервісів G Suite на живому прикладі. В кінці тренінгу обов”язкова сесія питань та відповідей. Базовий тренінг зазвичай триває 1,5 - 2 години. Розширені та поглиблені тренінги узгоджуються індивідуально, виходячи з задачі компанії.

Змiст тренiнгiв з G Suite

gsuite_techsvit_training2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна інформація

Gmail

Google Календар

Google Диск

Інше

Окреме навчання для адміністраторів та керівництва компаній на тему ознайомлення, налаштування та управління

gsuite_techsvit_training3

*Techsvit - авторизований реселлер G Suite Google Cloud, надає послуги з продажу, впровадження, навчання та підтримки G Suite в Україні, СНД, Європі та усьому світі.

Замовити безкоштовний тест, демонстрацію, придбання аккаунтів G Suite Ви можете написавши нам на google@techsvit.eu

10 января 2018, 08:56

Другие Ресурсы