+38 044 334 4433

Cisco та Google Cloud розпочинають сумісну подорож до покращення роботи більше 150 мільйонів людей

На щорічній конференції Google Cloud Next 18, яка проходила 24-26 липня в Сан-Франциско, була представлена разом з Cisco лінійка рішень для спільної роботи - Google Cloud Contact Center AI, а також взаємоінтегровані сервіси Webex і Google Calendar. Застосовуючи технології штучного інтелекту, машинного навчання і можливості сервісів штучного інтелекту платформи Google Cloud Platform, компанії Cisco і Google істотно розширюють можливості спільної роботи.

 

Спільний проект Cisco і Google Cloud являє розробки по ряду ключових напрямків.

Підвищення якості роботи операторів контактних центрів за допомогою штучного інтелекту. Понад 3 млн операторів клієнтських служб в усьому світі вживають програмне забезпечення Cisco для контакт-центрів. Компанія прагне максимально підвищити якість спілкування операторів з клієнтами, щоб допомогти їм швидше і точніше відповідати на питання. У новому рішенні Google Cloud Contact Center AI об'єднані технології Google Artificial Intelligence (AI) і Cisco Customer Journey Solutions. Стверджується, що це рішення може бути впроваджене в контакт-центрах навіть підприємствами, які не знайомі з тонкощами машинного навчання. При цьому штучний інтелект не тільки автоматично надасть операторам потрібні документи, які допоможуть у розмові з клієнтом, але і буде постійно навчатися, щоб надалі пропонувати все більш корисну інформацію.

Інтеграція Webex і Google Calendar - це планування нарад «в один клік». У найближчі місяці в онлайн-офісі G Suite з'явиться новий інструмент, Який дасть можливість викликати Webex Meetings безпосередньо з календаря Google Calendar. При цьому не потрібно ні завантажувати що-небудь, ні реєструватися в гостьовому акаунті: на відеопристроях Cisco досить натиснути зелену кнопку приєднання до наради, а в браузері Chrome - зробити один клік.

Однак спрощення планування нарад і участі в них - лише одне із завдань. Зараз Google і Cisco спільно вивчають питання застосування Google AI для отримання стенограма і перекладів, резюмування нарад і управління завданнями. В результаті навіть ті, хто не був присутній на нарадах, зможуть бути в курсі всього, що обговорювалося.

Також буде можливо додавання функціоналу викликів і нарад Cisco в додатки для Android; використання інструментарію Google (Docs, Sheets, Slides, Forms) в робочих просторах Webex Teams Spaces і багато іншого.