+38 044 334 4433

Чим підключення G Suite через Techsvit краще за підключення напряму через Google?

Безумовно ви можете підключити G Suite (Google Apps) напряму через Google, тим не менш, сам Google рекомендує працювати через партнера, адже така робота дає клієнтам цілу низку переваг. В Україні ми можемо виділити 2 основні переваги роботи з нами:

  1. Підключення G Suite в Україні з безготівковими банківськими платежами в гривні

В Європі та в Україні оплату за G Suite приймає офіс Google в Ірландії. Відповідно зробити оплату напряму ви зможете тільки банківською картою, при цьому не отримаєте ніяких бухгалтерських документів. І навпаки, замовляючи G Suite в Україні через Techsvit, ви отримуєте договір поставки хмарних сервісів G Suite від ураїнської організації з оплатою через розрахунковий рахунок своєї компанії, та ще й отримуєте повний пакет бухгалтерських і юридичних документів (рахунок, видаткова накладна та договір).

2.   Кваліфікована технічна підтримка на всіх етапах роботи   

 

В G Suite команді Techsvit працюють сертифіковані компанією Google спеціалісти з продажів, впровадження та адмініструванню сервісів Google. Наші фахівці являються просунутими користувачами G Suite в Україні, обожнюють сервіси G Suite, постійно навчаються та мають регулярну практику впровадження технологій, До того ж, ми розуміємо специфіку бізнесу та знаходимось на зв’язку з 07:00 до 24:00 і допомогаємо клієнтам вирішувати задачі навіть в самі пізні години.

Це означає, що ви отримуєте кваліфіковану підтримку на всіх етапах співпраці - від телефонного дзвінка до успішної реалізації проекту.

Ми зможемо допомогти вам в таких питаннях:

Пояснити переваги G Suite на будь якому етапі вибору чи прийняття рішення

Запланувати перехід, звертаючи увагу на практичний досвід та можливі підводні камені

Виконаюти міграцію та перенесення даних з вашої поточної системи (Zimbra, Zoho, MS Office 365, MS Exhange усіх версій, особистих акаунтів Gmail, Yandex, хостинг провайдерів та інших серверів)

Провести тренінги по роботі з G Suite для ваших команд та користувачів

Провести навчання адміністраторів G Suite

Надати технічну та консультаційну підтримку вашої компанії протягом всього часу співпраці.

Чим співпраця з Techsvit відрізняється від роботи з іншими продавцями Google Apps?

1. По-справжньому індивідуальний і клієнтоорієнтований підхід

І це не просто слова. Посудіть самі - Techsvit це сучасна українська компанія, якій довіряють сотні українських та міжнародних клієнтів. Наша команда орієнтується на вирішення задач та досягнення результату, при цьому ми звертаємо особливу увагу на якість комунікацій. До того ж, ми маємо представництво в Польщі, а це значить, що надання європейського сервісу для нас це не просто слова. Ми прагнемо слідувати європейській бізнес культурі, через надання додаткових переваг українським замовникам. Оцініть роботу з відкритою, відповідальною, дружелюбною та чесною командою Techsvit вже сьогодні!

 

Індивідуальний підхід до роботи з клієнтами означає оперативність та відповідальність не тільки з крупними замовниками, а й з невеликим бізнесом. Досить часто такий підхід проявляється в пікантних випадках:

У інших компаній вирішення подібних питань неможливе в принципі і при найменшій проблемі підписка анулюється (а значить і доступ всіх користувачів до даних), після чого акаунт блокується і всі дані видаляються. В Techsvit такі ситуації неможливі.

2. Практичний Досвід

Ми одні  з перших реселлерів в Україні та СНД і протягом трьох років доводимо свою високу кваліфікацію та рівень сервісу, паралельно витримуємо такі вимоги, як кількість сертифікованих спеціалістів в штаті, кількість та вдоволеність клієнтів.

За роки роботи нами накопичений досвід впровадження, кращі практики управління змінами та підтримки сервісів G Suite. Що не менш важливо - окрім суто технічного досвіду ми знаємо багато деталей, які стосуються безпосередньо управління підписками замовників.

За годы работы нами накоплен обширный опыт внедрения и поддержки Google Apps. И, что важно, помимо сугубо технического опыта, мы знаем много деталей касательно непосредственно управления подписками заказчиков. Реселлеры, которые работают не так давно, зачастую не знают или упускают из виду подводные камни, которые могут негативным образом сказаться на заказчиках. И это не мелочи.

І ось декілька прикладів:

 

Сотні клієнтів довіряють Techsvit, коли справа стосується G Suite.

І ми будемо раді бачити Вас серед них!