+38 044 359 09 89

Безкоштовні дзвінки в США доступні для жителів України через сервіс G Suite Google Meet

 

 

Google добавили в сервіс Google Hangouts Meet можливість безкоштовно телефонувати на будь який номер в США та Канаду з багатьох країн, включаючи Україну, Білорусь, Казахстан, Естонію, Литву, Латвію та інші країни Східної Європи та Середньої Азії.  Тепер, якщо у вас є аккаунт G Suite, вы можете практично звідки завгодно телефонувати і не платити за міжнародні розмови з абонентами з США і Канади. Достатньо запустити сервіс Hangouts Meet і натиснути кнопку “Додати Користувача по Телефону” (Add someone by phone).

 

 

В меню, що з’явиться (зображення вище) ви можете ввести будь який номер телефону в США чи Канаді і натиснути іконку зі слухавкою для дзвінка. Абонент якого ви набираєте отримає звичайний місцевий телефонний виклик за допомогою сервісу Google Voice з найближчої до нього АТС. Ніяких аплікацій чи аккаунтів Google для того, кому телефонуєте не потрібно і ніяка плата не нараховується, сервіс безкоштовний для обох сторін.

 

Хоч даний функціонал офіційно призначений для спрощення бізнесу шляхом відеоконференцій в G Suite, дана можливість також значно спростить життя звичайним людям, у яких є знайомі чи родичі в США або канаді. Особливо для користувачів з тих країн, де дорогі тарифи на міжнародні дзвінки.

 

Techsvit - офіційний партнер Google G Suite в Україні, Центральній та Східній Європі.