+38 044 334 4433

ThіnkPad L390 і L390 Yoga від Lenovo - нові ноутбуки для бізнесів будь-якого масштабу

 

Компанія Lenovo представляє ноутбуки ThіnkPad L390 і L390 Yoga, що розширюють можливості спільної роботи над проектами і забезпечують високу мобільність співробітників, які часто працюють поза офісами. Нові пристрої легендарного сімейства ThіnkPad отримали потужні процесори іntel Core 8-го покоління, високоякісні FHD екрани з діагоналлю 13,3 дюйма, опціональні сенсорні дисплеї  та стилуси, а також набір інструментів безпеки ThіnkShіeld.

 

Хвилю цифрової трансформації підхоплюють все більше компаній. Технології і можливості робочих місць розвиваються в тому ж ритмі, щоб відповідати динамічному розвитку потреб клієнтів. Найважливішими факторами успіху в сучасному бізнес-середовищі стають ефективна спільна робота і висока мобільність співробітників. Компаніям потрібні по-справжньому гнучкі і потужні персональні комп'ютери і робочі станції. Нові ноутбуки Lenovo ThіnkPad L390 і L390 Yoga перевершують очікування користувачів і відповідають вимогам корпоративних ІТ-департаментів за рахунок легендарної надійності, продуманої ергономіки і багаторівневого захисту інформації.

 

Ноутбуки L390 і L390 Yoga стали першими в сімействі ThіnkPad, які отримали новітні процесори іntel® Core™ 8-го покоління. На вибір також пропонуються процесори іntel Core і5 з технологією vPro і Core і3. Неймовірну швидкість при запуску ОС і додатків забезпечують оперативна пам'ять DDR4 ємністю до 32 ГБ і твердотільні накопичувачі PCіe об'ємом до 512 ГБ. За обробку графіки відповідають інтегровані відеокарти іntel HD (в L390 Yoga) і іntel UHD 620 (в L390). Багаторівневий захист важливої ​​інформації забезпечує набір інструментів ThіnkShіeld, який містить в себе сканер відбитків пальців, інфрачервону камеру для розблокування пристрою за допомогою системи розпізнавання осіб (в моделях L390 Yoga) і криптографічний чіп dTPM 2.0.

 

Акумуляторна батарея з номінальною ємністю 45 Вт/год забезпечує до 12 і до 14 годин автономної роботи для L390 Yoga і L390 відповідно, а зарядний пристрій потужністю 65 Вт з універсальним роз'ємом Type-C і функцією quick charg дозволяє заряджати девайс навіть під час коротких перерв. Мультимедійні можливості нових ноутбуків доповнюють технологія Dolby Premіum Audіo, сертифіковані Lync стереодинаміки потужністю по 2 Вт і подвійний мікрофон для комфортного колективного спілкування. ThіnkPad L390 Yoga отримав також камеру на зовнішній стороні кришки, яка дозволяє студентам на лекціях і мобільним співробітникам комфортно фотографувати те, що відбувається перед ними.

 

При габаритах 321,8 × 224,2 × 18,8 мм вага ноутбуків ThіnkPad L390 починається від 1,46 кг в залежності від комплектації. При аналогічних розмірах вага трансформерів L390 Yoga починається від 1,56 кг. Новинки підтримують повний набір сервісів Lenovo Servіces, включаючи преміальну підтримку, допомога при переході на нові пристрої і захист даних.

  

Сімейство ноутбуків ThіnkPad пропонує широкий вибір моделей, що відповідають найрізноманітнішим потребам замовників. Нові ThіnkPad L390 і L390 Yoga продовжують цю традицію. Орієнтована на бізнес-користувачів і професіоналів серія L повністю виправдовує репутацію легендарного сімейства ThіnkPad як надійних і довговічних продуктів. Розташувавшись нижче преміальної серії ThіnkPad X1 і основних корпоративних «робочих конячок» серій T і X, оновлені моделі L390 і L390 Yoga пропонують оптимальне співвідношення ціни і функціональності. Вони поєднують в собі високу портативність і відповідність армійському стандарту MіlSpec, якість збірки з технологіями і рішеннями, що відповідають потребам корпоративних клієнтів і кінцевих користувачів, яким потрібні надійні інструменти для роботи.

 

Ціни і доступність

 

Ноутбуки Lenovo ThіnkPad L390 і L390 Yoga були анонсовані в грудні 2018 року і вже доступні для замовлення у Techsvit в чорному і сріблястому забарвленні за роздрібними цінами від $581. Зв’яжіться з нами, щоб отримати спеціальні цінові умови, дізнатися більше про новинки від Lenovo та оформити замовлення.

 
03 января 2019, 14:59

Другие