+38 044 334 4433

Google змінює майбутнє геймінг-індустрії

Stadia — інноваційна платформа від Google для відтворення відеоігор на всіх видах екранів.

 

Цього тижня Google оголосив сміливе бачення майбутнього ігор за допомогою Stadia, нової платформи для хмарних ігор, яка обіцяє перевернути індустрію, повністю змінивши те як ігри граються, продаються та навіть розробляються.

 

 

 

Google не планує будувати ігрове обладнання, наприклад консоль або приставку. Харрісон, головний директор Stadia, стверджує: “Нам це не потрібно. Ми пакували засоби масової інформації та ігри протягом останніх 40 років. З 1970-х років та до вчорашнього дня, ігри були орієнтовані на пристрої, але сьогодні ми позбулися зайвої техніки, надавши цілий центру обробки даних розробникам ігор та повну незалежність від пристроїв. Отже, нам не потрібна консоль, і це все.”

 

Крос-платформенні ігри, що підтримуються хмарною платформою від Google, створюють безпрецедентну аудиторію підключених гравців по всьому світу. Сьогодні найкращі ігри поєднують клієнта та хмару в єдину платформу, створюючи спільний ігровий простір. Google Cloud Platform синхронізує дані між мобільними пристроями, консолями та ПК і дозволяє централізовано керувати грою з хмари.

 

Харрісон стверджує, що в ідеальному світі Stadia не робить інших платформ застарілими, а створює все нові враження, які можуть існувати лише в хмарному ігровому світі.

 

Google Cloud Platform виходить далеко за межі виділених серверів і хостингу для мобільних, комп'ютерних і консольних ігор. Запустіть серверну інфраструктуру своєї гри на інфраструктурі світового класу Google: від керування цифровим контентом, співпраці між гравцями, мультиплеєром у реальному часі, потоковим передаванням нового вмісту до гравців на будь-якій ігровій платформі без необхідності оновлень на клієнті.

 

В чому переваги Stadia?

 

Грай де завгодно та коли завгодно

Грайте з будь-якого девайсу: ноутбуки, комп’ютери, окремі телефони та планшети. Необхідно лише мати швидкісний інтернет.

 

Новий спосіб грати за допомогою YouTube та за його межами

Від перегляду відео до гри у відеоігру лише один клік. Насолоджуйтесь відеоіграми незалежно від потужності та розміру твого девайсу.

 

4К HDR відео 60 кадрів в секунду

Грайте комфортно з ідеальною якістю HDR графіки та високій частоті кадру.

 

Гра без перешкод

Жодних оновлень та завантажень. Занурюйтесь в гру без жодних вагань.

 

Щоденне покращення

Хмарна інфраструктура Stadia розвивається відповідно до вимог гравців, розробників і творців YouTube.

 

Незабаром компанія оголосить дату запуску платформи Stadia: платформи, що назавжди змінить світ комп’ютерних ігор.

 

Хмарні платформи, безперечно, допомагають розробникам створювати майбутнє вже сьогодні: створюйте мобільні додатки на GCР, використовуйте комплексну ігрову аналітику, ігровий сервер хостинг, користуйтеся DeNA & BigQuery для швидкісної обробки даних та Cloud SQL.

 

Зверніться до команди Techsvit для підключення, налаштування та подальшої технічної підтримки Google Cloud Platform. Дізнайтеся більше про можливості платформи та отримуйте 500$ на тестування.

 

 

25 марта 2019, 19:19

Другие