+38 044 334 4433

Час для оновлень: знайомтеся з новим Google Classroom

У 2014 році команда працівників Google, включаючи декількох колишніх вчителів, почала вивчати робочий процес викладачів. Вони дізналися, що вчителям подобалось використовувати інструменти G Suite в роботі зі своїми учнями, але деякі функції були складними для використання. Google Classroom з самого початку спрямований на спрощення технологій, щоб вчителі та учні могли витрачати час виключно на навчання.

 

Нещодавно було оголошено про оновлену версію Classroom з моменту його запуску.

 

Кращий спосіб для створення, організації та пошуку занять

 

Classroom повинен бути максимально простим у використанні, тому спочатку Google запропонували один клас Stream для вчителів та учнів, для того щоб ділитися новим контентом та ідеями. Але єдиний канал, хоч і простий, став занадто багатолюдним, і тому користувачам стало важко знаходити те, що їм потрібно. Ось чому Google представила оновлену сторінку Classwork, що дозволяє учителям краще організувати робочі завдання та питання, об'єднуючи їх у модулі та юніти.

 

Деніел Бреннік, викладач середньої школи в Флориді, почав використовувати Classroom два роки тому. Сьогодні це повсякденна і невід’ємна частина його роботи: "Я розповсюджую документ через Classroom, де всі діти можуть одночасно працювати над ним разом. Також я можу спроектувати його на дошці, щоб полегшити процес дискусії. Це гарантує, що всі почують думку кожного учня.“

 

Даніель - це один з тисяч вчителів, які тестували в бета-режимі нову сторінку Classwork, і він з радістю застосовує оновлення, щоб зробити процес навчання більш організованими.

 

“Мені це подобається! Школа робить великий крок до впровадження ефективного довгострокового планування та більш продуманих уроків. Я вже почав використовувати сторінку "Classwork", щоб створити для себе візуальне уявлення того, чому я буду вчити учнів ".

 

 

Завдяки спеціальній сторінці класної роботи, Stream стане покращеним центром дискусії та загальної активності в класі. Він зручно розміщується на окремій сторінці, для зменшення безладу, і для того щоб учні могли вести дискусію і розвивати свої навички комунікації в Інтернеті.

 

Кращий та швидший зворотний зв'язок з новим інструментом оцінювання в Classroom

 

Забезпечення систематичного та активного зворотного зв'язку є ключовою частиною навчального циклу, але створення вдумливого та персоналізованого відгуку для кожного учня може займати занадто багато часу. Google впроваджує новий інструмент, який введений безпосередньо в Classroom, і має на меті прискорення оцінювання та заохочення зацікавленості учнів. Викладачі тепер мають “банк” коментарів, в який вони можуть легко зберегти та повторно застосовувати часто використовувані відгуки.

 

Вони також можуть швидко переключатися між роботами учнів при оцінюванні без необхідності відкривати кожен файл окремо. Новий інструмент оцінки працює з редакторами документів, файлами Office, PDF-файлами, відео тощо.

 

Нік Шуман, викладач цифрового громадянства в штаті Maine, з задоволенням використовує новий інструмент оцінювання, який, на його думку, значно спрощує надання зворотного зв'язку.  "Чим менше часу я витрачаю на те щоб виставляти оцінки застарілим способом, тим більше часу я тепер можу приділити кожному учню, у вигляді більш персоналізованого відгуку, і сприяти тому, щоб наше спілкування було двобічним. Я не можу дочекатися, щоб повноцінно використовувати цю функцію. "

  

Легко налаштовуйте та керуйте своїм Classroom

 

Неважливо, чи це загальне оновлення налаштувань Classroom, чи це робота з кількома підрозділами класу,  Google має на меті вдосконалення взаємодії викладачів та учнів, задля швидкого досягнення їх цілей. Інші, не менш цікаві оновлення включають:

 

Копіювання та повторне використання класної роботи: тепер вчителі, які хочуть повторно використовувати попередні уроки, або педагоги, які співпрацюють над розробками нових проектів, можуть легко копіювати всі теми та завдання з однієї класної роботи на іншу. Вся інфоромація буде скопійована у формі чернетки, тому вчителі зможуть ще вносити модифікації перед публікацією.

 

Удосконалені сторінки “Люди” та “Налаштування”: Google об'єднали інформацію, щоб допомогти користувачам швидше отримувати потрібні дані. Вчителі тепер можуть переглядати та керувати спів-вчителями, студентами та опікунами на сторінці "Люди". Також введена сторінка налаштувань для всіх параметрів класу, що дає змогу вчителям в одному місці оновлювати опис занять, керувати розкладом, контролювати інформацію, яку учні публікують в Stream, тощо.

 

Вимкнення сповіщень. Вчителі часто приєднуються до різних навчальних закладів як спів-викладачі для обміну інформацією та стратегіями навчання. Але постійно отримувати сповіщення про всі дії в класі досить незручно. Тепер можливо відключити обрані типи сповіщень або вимкнути всі сповіщення для певного класу.

 

Що ще буде оновлено найближчим часом?

 

У бета-тестуванні оновленого Classroom брали участь тисячі вчителів, і на підставі їх відгуків Google планує незабаром запустити додаткові функції:

 

Матеріали на сторінці Classwork: вчителі зможуть додавати матеріали на сторінку Classwork. Це дозволить забезпечувати та поширювати необхідні матеріали, наприклад, книги для читання або довідкові матеріали.

 

Сторінка Classwork для існуючих класів: будь-який новий клас, який ви створюєте, автоматично матиме сторінку Classwork. Для усіх існуючих класів, які були створені перед оновленням, незабаром з’явиться можливість додати сторінку Classwork.

 

Також викладачі зможуть створювати та проводити опитування за допомогою  Google Форм в режимі блокування, з метою зосередження уваги учнів на проходженні тесту.

 

Спробуйте оновлений Classroom, та розкажіть що ви про це думаєте. Сподіваємося, що цей навчальний рік буде для вас найкращим!

 

Techsvit - авторизований партнер Google Cloud Platform, G Suite, Chrome OS і Google for Education в Україні, представляє онлайн сервіси Goolge Cloud і G Suite - Gmail, Hangouts, Meet, Vault, Drive, Jamboard, Groups, Sites, Slides, Sheets, Docs для бізнесу і освітніх установ, а також надає послуги безкоштовного пробного тестування, впровадження, налаштування, міграції, навчання і підтримки для бізнес клієнтів в Україні та СНД.

 

Для корпоративних клієнтів бажаючих оцінити переваги рішення G Suite ми пропонуємо пробний 30-ти денний період тестування. Надішліть Ваш запит на google@techsvit.eu і ми допоможемо підключити Вашу компанію або навчальний заклад до G Suite або G Suite for Education.


Для того, щоб дізнатися більше відвідайте https://techsvit.eu/g-suite/

19 ноября 2018, 16:43

Другие