+38 044 359 09 89

Три способи, за допомогою яких G Suite для сфери охорони здоров'я стимулює підвищення співпраці та знижує витрати на IT

 

Одні з найбільших проблем, що стоять перед сучасними лікарнями та постачальниками медичних послуг, полягають в збільшенні співпраці між персоналом, забезпеченні отримання пацієнтом найкращого результату та скороченні зростаючих IT-витрат та витрат на провайдерів у процесі. До цього додається ще те, що лікарі, медсестри та інший персонал потребують інструментів, які допоможуть їм подолати проблеми що стосуються зустрічей з пацієнтами та розробкою стратегії догляду за ними. Тож як організації, що спрямовують свої сили в різні напрямки вирішення цих проблем, можуть досягти потрібного результату?

 

Ось перші три способи, якими G Suite допомагає закладам медичного обслуговування:

 

Контроль витрат на IT

 

Витрати швидко зростають, і у лікарень, які покладаються на підхід "робимо так, як ми це завжди робили" передбачається скорочення операційної маржі на 15,8% до 2021 року. Hunterdon Healthcare є прикладом компанії, яка постійно стежить за тим, щоб уникнути повторення десятирічної помилки купівлі ІТ-інструментів по мірі необхідності, що у підсумку влетіло організації в копійку. Раніше вони не мали жодної загальної стратегії, що знижувало ефективність роботи та ставило під загрозу якісний догляд за пацієнтом.

 

Однак, переглянувши рішення щодо доцільності роботи з хмарними інструментами, компанія Hunterdon Healthcare отримала значний успіх при переході до G Suite та повного продуктивного використання своїх додатків. Більше 3000 робітників одразу пристосувалися до нової платформи, причому понад 84% задоволені змінами.

 

Чи відбувся вплив на продуктивність? Один відділ компанії перемістив понад 130 000 файлів на Google Диск протягом тільки перших 30 днів. В результаті, Hunterdon передбачають понад 1,3 мільйони доларів США загальної економії коштів.

 

 

 

Blend Healthcare Collaboration, доступність та продуктивність

 

Порушення безпеки персональних даних стали ще більш руйнівними: їх фінансовий вплив збільшився протягом 7 років, а збиток від нападу на лікарні становить 380 доларів за інформацію про кожного пацієнта. Ця цифра перевищує загальний середній показник серед усіх галузей. Хоча вірусні атаки є частиною "нового нормального" в час цифрових технологій, але працівники медичних установ часто ризикують, завантажуючи сторонні програми або використовуючи загальнодоступні мережі, для підвищення власної продуктивності праці. Як лікарні можуть заохочувати прагнення підвищення продуктивності працівників але при цьому захищати власну інфраструктуру та бази даних?

 

Програмні додатки G Suite доступні для завантаження в мобільному форматі, що дозволяє співробітникам працювати з файлами з будь-якого підтвердженого пристрою. Крім того, багато функцій G Suite доступні, навіть якщо немає підключення до Інтернету, або VPN чи загальнодоступні мережі надто ризиковані для використання. Не так давно відбулась дискусія постачальників медичних послуг, в ході якої Jim LaPlante, директор біомедичних наук та технологій Cambridge Health Alliance, зазначив, що, хоч велика кількість користувачів швидше використовують ту інфраструктуру, з якою вони знайомі, багато хто продовжує шукати та тестувати додаткові інструменти в пакеті послуг. Вміння ефективно працювати з новими додатками в кінцевому підсумку приносить вигоду для пацієнтів. Це сприяє підвищенню продуктивності працівників, одночасно захищаючи системи лікарень від потенційних загроз безпеці їх даних.

 

 

Ефективна співпраця робітників

 

Недостатній рівень співпраці робітників у сфері охорони здоров'я впливає не лише на обслуговування пацієнтів, а й на операційні витрати: дефіцит знань серед груп працівників є причинним фактором у 48% діагностичних помилок, а відсутність узгодженого підходу до медичної допомоги виснажує ресурси мереж медичних організацій на понад 2 трильйони доларів.

 

G Suite є HIPAA-сумісною групою хмарних інструментів, що сприяють підвищенню співпраці. Наприклад, Hangouts - це програма для обміну повідомленнями, яка забезпечує комунікацію в реальному часі.

 

Всі інструменти G Suite дозволяють користувачам редагувати і залишати коментарі для робочої команди, що дає змогу співпрацювати навіть тоді, коли працівники знаходяться в різних будівлях або часових поясах. Враховуючи, що всі файли зберігаються в хмарі, зміни зберігаються автоматично, тому персонал завжди буде мати останню актуальну версію файлу.

 

Дні безкінечного надсилання файлів туди і назад електронною поштою доходять до свого кінця. Працівники навіть можуть ділитися календарями та задачами: це полегшує планування зустрічей, а також захищає інформацію від неприйнятних користувачів. Цей підхід можна поєднати з загальною мобільною стратегією організації, щоб максимізувати рентабельність інвестицій.

 

G Suite пропонує комбінацію інструментів для поліпшення  співпраці та підвищення продуктивності, і усі вони знаходяться в одному місці. Це також дає змогу адміністраторам організацій відмовитися від своїх застарілих додатків та завантаження сторонніх програм з мережі, для більш безпечного шляху досягнення бажаних результатів для пацієнта. Сфера догляду за хворими та інструменти, що стоять за нею - розвиваються. Тож чи не повинні ваші співробітники мати те, що потрібно для вирішення проблем вашої організації?

 

Techsvit - авторизований партнер Google Cloud Platform, G Suite, Chrome OS і Google for Education в Україні, представляє онлайн сервіси Goolge Cloud і G Suite - Gmail, Hangouts, Meet, Vault, Drive, Jamboard, Groups, Sites, Slides, Sheets, Docs для бізнесу і освітніх установ, а також надає послуги безкоштовного пробного тестування, впровадження, налаштування, міграції, навчання і підтримки для бізнес клієнтів в Україні та СНД.

 

Для корпоративних клієнтів бажаючих оцінити переваги рішення G Suite ми пропонуємо пробний 30-ти денний період тестування. Надішліть Ваш запит на google@techsvit.eu і ми допоможемо підключити Вашу компанію або навчальний заклад до G Suite або G Suite for Education.


Для того, щоб дізнатися більше відвідайте https://techsvit.eu/g-suite/

28 сентября 2018, 16:10

Другие