+38 044 359 09 89

4 способи підвищення продуктивності працівників на робочому місці за допомогою G Suite

 

Дослідження Forbes показало, що працівники втрачають багато часу, працюючи над операційними завданнями, необхідними для їх робочої позиції, але які ніяк не впливають на зміцнення конкурентної переваги своєї компанії. Постає питання, як керівникам та менеджерам скоротити час, що витрачається на виконання персональних операційних завдань, для підвищення продуктивності працівника на робочому місці та збільшення загальної ефективності?

 

G Suite допомагає компаніям підвищити продуктивність працівників та усунути неефективність за допомогою таких способів:

 

1. Підвищення продуктивності на робочому місці за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання

 

В середньому, працівники витрачають лише 5% свого часу на розробку “наступної великої ідеї”, решта витрачається на часовитратні завдання, такі як ведення електронного листування та звітність. Штучний інтелект та машинне навчання G Suite інтегровані та працюють як персональний помічник. Вони можуть допомогти запланувати зустрічі в Google Календарі, запропонувати варіанти відповіді на основі вмісту листа в Gmail і навіть відстежувати релевантні веб-документи, що базуються на проектах, створюваних у Google Таблицях, Документах та Презентаціях. Штучний інтелект та машинне навчання в інструментах G Suite підвищують продуктивність кожного працівника, що їх використовує.

 

2. Швидший доступ до потрібних файлів через Drive & Vault

 

Працівники витрачають 2,5 години на день або 30% свого робочого часу, шукаючи необхідну інформацію. Такими темпами компанія не досягне успіху.

 

Щоб звільнити працівників від надокучливого пошуку інформації, G Suite має додатки Диск та Сейф, два хмарних інструменти для зберігання файлів. Це означає, що співробітники завжди матимуть доступ до останньої версії кожного файлу, і більше не потрібно буде шукати інформацію в нескінченних потоках електронної пошти. Ще однією перевагою є те, що адміністратори можуть керувати доступом та дозволами на зберігання файлів.

 

А яка різниця між Диском та Сейфом? Файли на Google Диску все ще можна редагувати, а от Сейф використовується для захищеного зберігання вже завершених документів. Обидва інструменти мають функції пошуку та можуть бути використані для наведення довідок, навчання та адаптації працівників.

 

3. Зруйнуйте географічні бар'єри за допомогою Hangouts

 

Передбачається, що бізнес-відрядження до 2020 року будуть коштувати компаніям близько 1,6 трлн. доларів, тому прогресивні організації активно шукають рішення для підвищення взаємодії та комунікації без великих витрат на це.

 

Hangouts - це інструмент для відеоконференцій у G Suite, який дає змогу працівникам проводити наради в режимі реального часу, і не втрачати кошти на дорогу та дорогоцінний час поза робочим процесом.

Користувачі можуть обмінюватися файлами, обговорювати їх, а також записувати свої бесіди для подальшого використання. Hangouts також підтримує програму чату та синхронізується з Google Календарем для підвищення ефективності співпраці.

 

4. Редагуйте файли та співпрацюйте в режимі реального часу, для підвищення продуктивності

 

Google Документи, Таблиці та Презентації, напевно, найбільш використовувані інструменти створення файлів у G Suite. Вони дозволяють користувачам залишати коментарі та співпрацювати абсолютно різними зручними для кожного способами. Зміни можна залишити у самому документі або у вигляді пропозиції, яку працівники можуть обговорити та разом створити найкращу версію файлу. Крім того, редагування не обов’язково виконувати в режимі реального часу, тому це скорочує час, що ви могли витратити на нараду.

 

 

Інструменти G Suite також передбачають, що працівники працюватимуть з найновішою версією кожного файлу. Більше не потрібно постійно моніторити електронну пошту, в очікуванні нової версії документу. Таким чином, компанії також можуть скоротити використання паперу для друку та інші пов'язані з цим витрати. G Suite допомагає компаніям ставати більш економічно ефективними та екологічними.

 

 

Завдяки G Suite компанії можуть оптимізувати свій робочий час і кошти, скоротити кількість нарад до необхідного мінімуму, ліквідувати витрати на відрядження, підвищити ефективність співпраці та забезпечити працівникам більше часу на роботу над важливими частинами проектів. Крім того, всі інструменти G Suite можна завантажувати як мобільні додатки, даючи працівникам можливість працювати в дорозі або взагалі в будь-якому місці. Багато цих додатків зберігають повну функціональність, навіть без підключення до Інтернету.

 

Хочете дізнатись більше про те, як можна використовувати інструменти G Suite для створення більш продуктивної та ефективної компанії?

 

Techsvit - авторизований партнер Google Cloud Platform, G Suite, Chrome OS і Google for Education в Україні, представляє онлайн сервіси Goolge Cloud і G Suite - Gmail, Hangouts, Meet, Vault, Drive, Jamboard, Groups, Sites, Slides, Sheets, Docs для бізнесу і освітніх установ, а також надає послуги безкоштовного пробного тестування, впровадження, налаштування, міграції, навчання і підтримки для бізнес клієнтів в Україні та СНД.

 

Для корпоративних клієнтів бажаючих оцінити переваги рішення G Suite ми пропонуємо пробний 30-ти денний період тестування. Надішліть Ваш запит на google@techsvit.eu і ми допоможемо підключити Вашу компанію або навчальний заклад до G Suite або G Suite for Education.


Для того, щоб дізнатися більше відвідайте https://techsvit.eu/g-suite/

29 октября 2018, 11:20

Другие